Zweetslang 13mm - rol 15 - 25 of 100 mtr

incl. btw, excl. verzendkosten

Gratis verzending voor binnenlandse bestellingen van meer dan ‪€‬‪99.95‬

Standaard verzending 1 - 2 Werkdagen

Merk : Alfapore.

1/2" (=13mm) zweetslang op een rol van 15mtr, 25mtr of 100mtr. 15mtr en 25 mtr worden geleverd incl. koppelingen.

Hoofdzakelijk wordt de druppelslang gebruikt voor de irrigatie van bloembedden, hagen, struik- en groentegewassen, zowel op het oppervlak als in de ondergrond (15-20 cm).

Productdetails

Created with Sketch.

Alfapore is een druppelslang met een poriënachtige structuur die het mogelijk maakt om het water economisch en uniform te verdelen, door constant vocht te vormen. Hoofdzakelijk wordt de druppelslang gebruikt voor de irrigatie van bloembedden, hagen, struik- en groentegewassen, zowel op het oppervlak als in de ondergrond (15-20 cm).


Eigenschappen

Deze Alfapore slang heeft een diameter van ½". De slang is geschikt voor leidingwater en regenwater.


Gebruik

De Alfapore dient gebruikt te worden met een een maximale watertoevoerdruk van 1 bar. Wanneer u het op het oppervlak gebruikt, moet voor een lange levensduur de slang worden bedekt met ongeveer 4 tot 5 cm stro of andere grassen om uitdroging tegen te gaan en als zonwering.

Vermijd het knikken van de slang en houd de slang bij voorkeur lineair verlengd. Wanneer de slang niet in gebruik is, dient deze ontkoppeld te worden van de kraanaansluiting.


1/2" (=13mm) zweetslang op een rol van 15mtr, 25mtr of 100mtr. 
15mtr en 25 mtr worden geleverd incl. koppelingen.